Архивы за месяц Март, 2017

Практично спрямоване навчання математики в дії

WIN_20170329_102050

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області  29.03.2017 проведено семінар викладачів математики  ПТНЗ області з теми «Практично спрямоване навчання математики  в закладах професійно-технічної освіти» на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей».

Тиждень легкої промисловості в Роменському ВПУ

DSC_0008

Не секрет, що костюмчик сидить по фігурі, якщо він правильно скроєний і акуратно зшитий. Тож, багато людей вважають за краще індивідуальне пошиття одягу в ательє чи в професійної швачки. Сучасні «знавці голки та тканини» завжди допоможуть зорієнтуватися у різноманітті речей, проконсультують та пошиють одяг на будь-який смак й вподобання клієнта.

ДЕНЬ КАР’ЄРИ У ШОСТКИНСЬКОМУ ВПУ

IMG_5283

З метою реклами робітничих професій, створення позитивного іміджу навчального закладу у Шосткинському вищому професійному училищі пройшов День кар’єри — день успішних, упевнених у собі особистостей, які наполегливо крокують до поставленої мети.

«Ромашка – символ чистого дихання»

DSC_0024

24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. Метою цього дня є поінформувати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей і дати всім зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і треба.

Конкурс фахової майстерності стартував

Зліва на право - Луцай, Охріменко, Салівон, Оксьом, Олійник, Воробей

Ми кожен день користуємося благами, що створюють для нас кухарі й кондитери – бо це життєва необхідність. Бачимо телепередачі про змагання віртуозів у цій справі, захоплюємося їхніми вміннями і знаннями.

Обласний фестиваль художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти» у професійно-технічних навчальних закладах з теми «Разом будуємо майбутнє!»

content41

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 10.10.2016 № 524-ОД «Про проведення обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти»

Готуємося до конкурсів фахової майстерності!

IMAG1008

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Сумській області на 2016-2017 навчальний рік 28 березня 2017 року відбувся вебінар для директорів, викладачів та майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців за професією «Кондитер».

Вебінар «Основні вимоги до оснащення навчально-виробничих майстерень та планування їх роботи»

IMAG0998

27 березня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області було проведено вебінар «Основні вимоги до оснащення навчально-виробничих майстерень та планування їх роботи» для майстрів виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування».

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ…

DSC_0525

26 березня минуло 2 роки, як з життя пішов колишній учень Конотопського ПТУ, випускник 2012 року Михайло Сусло. Аби вшанувати пам’ять героя, що віддав своє життя за нас з вами, за рідну землю, за майбутнє на загальноучилищній лінійці зібралися працівники училища, педагоги, учні. До сліз пробирали присутніх слова ведучих про життя і смерть героя, відео […]

Проведено засідання творчої групи викладачів української мови та літератури, іноземної мови, історії та правознавства професійно-технічної освіти Сумщини

DSC_0873

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області 24 березня 2017 року проведено засідання творчої групи  викладачів української мови та літератури, іноземної мови, історії та правознавства професійно-технічної освіти Сумщини.

Яндекс.Метрика