Архивы за день Апрель 5th, 2017

Тиждень професії «Офіціант, Бармен» у ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ»

IMG_8560

Як театр починається з вішалки, так і ресторан починається з офіціанта і бармена. Помиляється той, хто думає, що суть цієї професії, всього лише в умінні прийняти замовлення, подати страви, зробити коктейль, красиво наповнити келих і принести рахунок – справжній офіціант і бармен, це тонке, багатогранне, вишукане мистецтво, яке має величезну кількість нюансів.

Щирий сміх продовжує життя

Изображение 004

Добрий сміх не б’є, не мучить,          Він на світі жити учить, Тим і бажаний для всіх. Сміх, сміх, сміх… Він не тільки веселить, несе радість, але це є запорукою здоров’я, доброти й щирості. Ми сміємося кожного дня, але приємно, коли – від щирого серця. Нас смішили й смішать наші славні гумористи – Остап Вишня, […]

Пройшов Тиждень будівельних професій

DSC_0012

У Роменському ВПУ методичною комісією будівельних професій був проведений предметний тиждень. До участі у роботі предметного тижня долучилися учні груп будівельного напряму, майстри та викладачі спецдисциплін.

Кроки до перемог

IMG_5475

На запрошення Національної академії статистики, обліку та аудиту учні команди «Стартап» ДПТНЗ «Шосткинське професійне училище», що посіли ІІ місце у І етапі «Брейн-рингу» з економіки, 28 березня 2017 р. взяли участь у наступному етапі конкурсу – «Найрозумніший».

Чистота нашої планети – у наших руках

DSC_0039

Весна – це не тільки настання теплої та сонячної погоди, оновлення природи, гарного настрою і самопочуття. Весна – це ще й початок прибирання в будинках, на подвір’ї, в місті. Згідно розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації  про проведення щорічної Всеукраїнської

Яндекс.Метрика