Архивы за день Апрель 14th, 2017

Великдень – свято велике і радісне!

DSC_0511

Напередодні Великодніх свят привітання на свою адресу отримали сироти та учні, позбавлені батьківського піклування ДПНТЗ «Роменське ВПУ» . Щирі вітання, побажання здоров’я, щастя, удачі по життю та теплого весняного настрою прозвучали від заступника директора з навчально-методичної роботи Т. Я. Рукавички та заступника директора з виховної роботи Т. І. Прокопенко.

Серце до серця

IMG_4027

Нещодавно в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» як учні, так і працівники активно включилися до щорічної благодійної акції «Серце до серця». Цей захід проводиться з ініціативи й за розпорядженням голови Сумської обласної адміністрації.

Великодні кошики для бійців на сході країни

DSC_0500

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей. Тож, щоб подарувати військовим в зоні АТО хоч частинку тепла, свята і турботи волонтери Роменського ВПУ підготували для них дарунки.

«Писанковий розмай» у Шосткинському ВПУ

IMG_5617

Вже третій рік поспіль напередодні Великодня керівники та учні гуртків технічної творчості нашого училища приймають активну участь у міській виставці-конкурсі «Писанковий розмай». Учасники виставки продемонстрували майстерність виконання різноманітної техніки писанкарства.  З кожним роком бажаючих прийняти участь стає все більше, а різноманітність  експонатів просто вражає.

Яндекс.Метрика