Архивы за месяц Май, 2018

Сходинками духовності

Формування духовно-моральних норм і цінностей на основі традиційного для України християнського вчення надзвичайно актуально сьогодні в умовах глобалізаційних змін в країні. Уже 12 років поспіль традиційно проводиться обласний фестиваль «Сходинки духовності» серед закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, шкіл-інтернатів області.

Запрошуємо до обговорення Концепції професійної освіти

Міністерство освіти і науки України пропонує для обговорення оновлену версію концептуальних засад  реформування та розвитку  професійної освіти України «Сучасна професійна освіта». Цей документ пояснює ідеологію змін у сфері професійної освіти і навчання та  має визначити  консолідовану мету, завдання, шляхи розвитку та ключові компоненти сучасної професійної освіти.

Яна Ратушна, учениця Сумського ВПУ будівництва і дизайну, отримала диплом переможця конкурсу імені Тараса Шевченка

Учениця І курсу ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» Яна Ратушна та її наставник Олена Дарницька 22 травня 2018 року в Національному музеї Тараса Шевченка взяли участь у традиційному травневому врученні Дипломів І ступеня переможцям VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.


Thanx: Yomus