Архивы за месяц Июнь, 2018

Методична служба ПТО підбиває підсумки діяльності

На черговому засіданні навчально-методичної ради обговорено актуальні питання у сфері ПТО та розглянуто наступні питання: 1. Про результати І (констатувального) етапу експериментів регіонального рівня. 2. Про аналіз діяльності веб-сайтів Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області та професійно-технічних навчальних закладів області.

Рука допомоги від австралійських меценатів

У час, коли в Україні нестабільна ситуація, коли країна бореться проти російського агресора, особливо приємно стає від того, що є громадські, міжнародні організації, фонди, люди, які небайдужі до вирішення наших проблем, подають руку допомоги. З 18 червня до 25 червня 2018 року в Білопільському вищому професійному училищі, Сумському вищому професійному училищі будівництва та автотранспорту перебували […]

Охорона праці здобувачів освіти – важливе питання в організації навчально-виробничого процесу

Питання охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах професійної (професійно-технічної) освіти на сьогодні актуальне та життєво необхідне. У часи реформування професійної галузі, де на часі спостерігається тенденція тісної взаємодії закладів професійної освіти і роботодавців-замовників кадрів, гостро постає питання дотримання вимог охорони праці учнів та працівників закладів під час навчально-виробничого процесу.


Thanx: Yomus