Архивы за месяц Октябрь, 2018

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх інновацій в Україні

23-25 жовтня 2018 року відбулася Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.

Питання здійснення експериментальної діяльності заслухано на засіданні колегії

Результати здійснення експериментальної діяльності з упровадження елементів дуальної, дистанційної форм навчання та соціального партнерства у професійну підготовку кваліфікованих робітників у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області представила директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталія Самойленко на засіданні колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Рада лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О Сумщини розпочала свою діяльність

У рамках пошуку шляхів розвитку та удосконалення учнівського самоврядування активісти закладів П(ПТ)О 25 жовтня 2018 року на зборах обласної ради лідерів учнівського самоврядування взяли участь в обговоренні проекту плану роботи ОРЛУС на 2018/2019 навчальний рік.