Архивы за месяц Январь, 2019

Питання організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області обговорено на семінарі-нараді

Директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталія Самойленко 30 січня 2019 року провела online семінар-нараду заступників директорів з навчально-методичної роботи, методистів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО-2019

Питання організації та підготовки учасників освітнього процесу до якісного проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році  обговорено під час семінару-наради 30 січня 2019 року із заступниками директорів з навчально-методичної роботи (методистами). Увагу слухачів було акцентовано на особливостях проведення ЗНО-2019 в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області.

Інноваційні технології в дії

Метою навчання предмету «Інформатика» є формування в учнів здатності до ефективного використання засобів сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Саме тому питання «Інноваційні технології як шлях до якісної освіти» (ІІ засідання) обговорено на семінарі викладачів інформатики 30 січня 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області на базі ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище».