Cвято зустрічі випускників!

На побачення зі своєю юністю та добрими спогадами 02 березня 2019 року завітали колишні учні до Роменського вищого професійного училища, де вчилися бути щирими, самостійними, відстоювати власну думку, прагнули знань і умінь. Нині зустрічалися, щоб розказати про свої успіхи, поділитися поворотами долі.

Теплими словами та найкращими побажаннями зустрів колишніх випускників директор Павло Помаран, побажавши всім присутнім теплих і приємних вражень від зустрічі. Гостей святкового зібрання вітали цікавою програмою: музичні номери теперішніх учнів, жартівливі виступи учасників драматичного гуртка та виступи випускників. Колишні випускники Каливод Олена та Терещенко Андрій подарували присутнім чудові музичні композиції у власному виконанні.

Олександр Морозов, випускник групи АСЕ 2007 року, мужній захисник Донецького аеропорту, гордість училища, щиро привітав присутніх, подякував за організоване свято, відмітив позитивні зміни, яких зазнав заклад освіти останнього часу.

У далекому 1979 році в ТУ № 2 здобула професію регулювальника релетелефонних станцій Тетяна Іванова, відома сьогодні письменниця й поетеса, яка подякувала всім за можливість відчути щастя знову бути разом великою учнівською родиною та зачитала кілька власних ліричних творів.

«Зустрічі із дружніми міцними обіймами – свідчення людської щиросердечності та вміння дружити, винесені із чудових років навчання в училищі» – зі сльозами на очах та щирою посмішкою звернувся до всіх випускник 1968 року групи малярів-штукатурів Віктор Іващенко.

На святі пролунало багато побажань, як особистих, так і зі сцени.

Щастя вам, шановні випускники Роменського ВПУ, творчого натхнення на гарні справи, професійного росту і невичерпного океану ідей. Нехай небо буде завжди мирним, високим і чистим, а шлях, яким ідете, – широким та світлим!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


Thanx: Yobox