Навчально-практичні центри

Навчально-практичний центр із підготовки кваліфікованих робітників за професією “Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник” на базі  ДНЗ “Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту” (2018 рік)

Навчально-практичний центр із підготовки кваліфікованих робітників за професіями “Швачка. Кравець. Закрійник” на базі ДПТНЗ “Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг” (2017 рік)

Навчально-практичний центр із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування на базі ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище” (2017 рік)

Деревообробний навчально-практичний центр з упровадження інноваційних технологій на базі ДНЗ “Глухівське вище професійне училище” (2013 рік)

Будівельний навчально-практичний центр з упровадження  інноваційних технологій на базі ДНЗ “Сумське міжрегіональне вище професійне училище” (2012 рік)

Створення навчально-практичних центрів
за рахунок коштів державного бюджету у 2019 році

(наказ МОНУ від 26.02.2019 № 266)

 

ДНЗ “Сумське міжрегіональне вище професійне училище” – “Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”

Наказ ДОН ОДА від 12.04.2019 № 259-ОД “Про створення навчально-практичного центру”

ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти” – “Слюсар-ремонтник. Слюсар механоскладальних робіт. Слюсар-інструментальник. Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”

Наказ ДОН ОДА від 12.04.2019 № 260-ОД “Про створення навчально-практичного центру”


Thanx: Poltavanews