Досягнення закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини в «Битві майстрів краси»

У Конгрес-центрі Сумського державного університету 14 квітня 2019 року відбувся відбірковий тур Чемпіонату України – 2019 «The Sumy Regional Cup Open: Битва майстрів краси», в якому брали учні та майстри виробничого навчання Сумського ВПУ будівництва і дизайну, Шосткинського центру ПТО, Сумського центру ПТО з дизайну та сфери послуг.

Змагання проходили в чотирьох категоріях: «Візаж» (7 номінацій), «Перукарі» (8 номінацій), «Нігтьова естетика» (15 номінацій), «Нарощування вій» (4 номінації), у 15 номінаціях учні та майстри здобули 34 призові місця:

ПЕРУКАРІ

Номінація «Весільна зачіска»:

1 місце – Вікторія КРАВЧЕНКО, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

2 місце – Тетяна ЛИХІЙ, Сумське ВПУ будівництва і дизайну, категорія – учні;

3 місце – Дарина МОВЧАН, Сумське ВПУ будівництва і дизайну, категорія – учні.

Номінація «Авторська жіноча салонна стрижка, укладка»:

1 місце – Богдана МАЩАК, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

2 місце – Інна ПОНОМАРЕНКО, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

3 місце – Владислава ТЕМЧЕНКО, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

3 місце – Юлія ЖУК, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – майстри.

Номінація «Авторська чоловіча салонна стрижка, укладка»:

1 місце – Інна ПОНОМАРЕНКО, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні.

Номінація «Стильний «хвіст»:

2 місце – Вероніка КАРТАШОВА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні.

Номінація «Салонна вечірня зачіска «Модний пучок»:

1 місце – Ніколетта СЕМЕНОВА, Сумське ВПУ будівництва і дизайну, категорія – юніор;

1 місце – Марина КУРАКО, Сумське ВПУ будівництва і дизайну, категорія – учні;

2 місце – Марина РОМАНЕНКО, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

3 місце – Юлія КЛОПОВА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

3 місце – Юлія ЖУК, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг категорія – майстри.

Номінація «Коктейльна зачіска з елементами плетіння»:

1 місце – Дарина ДАВИДЕНКО, Сумське ВПУ будівництва і дизайну, категорія – учні;

2 місце – Юлія ЖУК, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – майстри;

2 місце – Дар’я СКРИПНИКОВА, Сумське ВПУ будівництва і дизайну, категорія – учні;

3 місце – Марина РОМАНЕНКО, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні.

Чоловічий модний образ «Full Fashion Look»:

3 місце – Катерина Гайворонська, Сумське ВПУ будівництва і дизайну, категорія – учні.

ВІЗАЖ

Номінація «Креатив»:

1 місце – Євгенія ВОРОНЦОВА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні.

Номінація «Весільний салонний макіяж»:

1 місце – Єлизавета ТОЛОК, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

2 місце – Катерина ДОРОШЕВА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

3 місце – Ксенія ПОСТОЛЬНА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні.

Номінація «Макіяж Smoky Eyes»:

2 місце – Ксенія ПОСТОЛЬНА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

3 місце – Юлія ЗЕЛЕНСЬКА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – майстри;

3 місце – Дар’я СКРИПНИКОВА, Сумське ВПУ будівництва і дизайну, категорія – учні.

НІГТЬОВА ЕСТЕТИКА

Номінація «Художній розпис в коробках, тема «Лабіринти Долі»:

1 місце – Наталія ЧЕЧЕЛЬ, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

3 місце – Анастасія СКИБА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні.

Номінація «Розпис пласким пензлем в коробках, тема «Едем»:

1 місце – Наталія ЧЕЧЕЛЬ, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

1 місце – Світлана ГОЛОВЧЕНКО, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – майстри.

Номінація «Комерційний дизайн гелями-лаками на коротких нігтях»:

2 місце – Діана РИЖОВА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні;

3 місце – Альона ФОМЕНКО, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – учні.

НАРОЩУВАННЯ ВІЙ

Номінація «Класичне нарощування вій»:

2 місце – Катерина МОЛЧАНОВА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – юніор.

Номінація «Потрійний об’єм 3D»:

2 місце – Катерина МОЛЧАНОВА, Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг, категорія – юніор.

У таких змаганнях за першість відточується майстерність і плекається професіоналізм, тож бажаємо майстрам  і учням творчих успіхів і перемог!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


Thanx: Yobox