Нам є що захищати, нам є що боронить

Одним із обов’язкових елементів державності країни, атрибутом її самостійності, суверенітету є Збройні Сили, що виконують одну з найголовніших функцій держави – захисну.

Готовність Збройних Сил України до виконання своїх функцій значною мірою залежить від підготовленості юнаків і молоді до проходження строкової військової служби. Ефективне та якісне виконання цього громадського обв’язку можливе лише за наявності в молоді початкових знань, умінь та навичок із загальновійськових дисциплін.

Керуючись Указом Президента України від 25.10.2002 р. № 948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молодів», Положенням про допризовну підготовку юнаків, програмою предмета «Захист Вітчизни», з метою практичного закріплення умінь та навичок, які здобули  учні під час вивчення теоретичної частини предмета для 162  учнів закладів професійної (професійної-технічної) освіти, що розташовані в м. Суми, 16.05.2019 військовим  комісаріатом Сумського  міського  військового комісаріату організовано проведення військово-польових зборів.

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти демонстрували свої уміння та навички зі стрільби, фізичної, інженерної, медичної підготовки. Ознайомилися із правилами  поведінки при роботі з вибухонебезпечними  предметами, вправно  збирали та  розбирали  автомат. Свою готовність на уміння  у правильності та влучності прицілу  учні демонстрували під час практичних  вправ  з вогневої підготовки зі стрілкової зброї бойовими набоями.

Дякуємо  керівникам, інструкторам Сумського міського військового комісаріату за належну підготовку, злагоджену організацію та  чіткі відпрацювання на  всіх станціях (інженерна, медична, протимінна, підготовча до стрільб з АК, вогнева) при проведенні військово-польових зборів на полігоні с. Радьківка.

Повертаючись, учні  не відчували втоми, бо були   задоволені  своїми результатами та щиро дякували директорам закладів та військовим  керівникам за  можливість відчути  себе  справжніми солдатами, що вміють, можуть і здатні стати, за потреби,  на захист Вітчизни. 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


Thanx: Yobox