Учні закладів професійно-технічної освіти Сумщини серед найкращих знавців творчості Кобзаря!

За підсумками фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед найкращих знавців творчості Кобзаря учнівська молодь Сумщини, зокрема учениця І курсу Роменського вищого професійного училища Анастасія КОНОВАЛ, яку нагороджено дипломом за перше місце.

За підсумками ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, проведеного під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», роботу учнів Хотінського професійного аграрного ліцею, Дмитра ГОЛУБА, Анни ШАПАРЕНКО, Рустама БІЛОКУРА нагороджено дипломом за перше місце в номінації «Історія України та державотворення».

Вітаємо учнів та педагогічні колективи Роменського вищого професійного училища, Хотінського професійного аграрного ліцею з перемогою в конкурсах!

Вшанування переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та їх наставників відбулося 30 травня 2019 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


Thanx: Yobox