Відкритий зліт обласних рад лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Учениця Роменського вищого професійного училища Олександра СТРИЖЕВСЬКА, Президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О Сумської області у 2016/2017 навчальному році, член обласної ради лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О Сумської області у 2018/2019 навчальному році, брала участь 05-07 червня 2019 року у відкритому зльоті обласних рад лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що відбувся на Хмельниччині в ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей».

Програма зльоту була досить насиченою та активною: тренінги з психології, огляд ринку праці, арт-терапія, спортивно-інтелектуальні змагання, квести, майстер-класи із декоративно-вжиткового мистецтва, козацькі забави та розваги. Із учнями працювали професійні тренери та спікери.

Задля формування конструктивного діалогу між дорослими та учнівською молоддю, подолання бар`єрів у спілкуванні та налагодження ефективної співпраці у великій різновіковій команді, за мету зльоту було поставлено об`єднання роботи секцій лідерів учнівського самоврядування та педагогів, тому протягом трьох днів учасники спільно працювали над командними завданнями.

Під час заходу радо, гостинно та неординарно презентував свою роботу учнівський актив ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей».

Для роботи секції педагогів відповідальних за роботу учнівського самоврядування було проведено тренінги «Емоційний інтелект і можливості його розвитку», у ході якого висвітлювалися питання розвитку компетенцій, позитивного мислення, опанування техніки впливу на емоційні реакції оточуючих, «Прокрастинація. Лінуємося ефективно», який дав змогу віднайти джерело натхнення в учнівському самоврядуванні та вирішити низку важливих питань стосовно управління власним часом та ресурсами, навчальний модуль «Протидія і попередження боулінгу в учнівському середовищі», прочитано лекцію «Забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття якісної освіти в умовах ПТО»

Відкриттям для учнів стала презентація тренінгу «Побудова кар`єри та особистий розвиток», у ході якого лідери визначилися із природними здібностями, щодо вибору майбутнього місця роботи, ознайомилися з процесом виходу на ринок праці, підвищення соціальної, професійної мобільності та конкурентоспроможності, адекватного ставлення до перспектив власної зайнятості, техніки пошуку роботи.

Програма заходу була надзвичайно змістовною та різноманітною, заохочувала молодих лідерів поєднувати навчання, самовдосконалення, спорт та розваги. Зокрема цілий день присвячений таборуванню та козацьким розвагам зарядив усіх бадьорістю, ентузіазмом та жагою до перемог. Під час командних змагань учасники облаштовували польову кухню, готували кашу, змагалися на спритність та витривалість, співали пісень. Учасники зльоту мали змогу відвідати музей Бойової слави та Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ».

Молоді лідери проявили себе не тільки як генератори креативних ідей, а як невичерпно творчі особистості, пронизані любов`ю та патріотизмом до Батьківщини. Основною метою навчально-патріотичного зльоту було не тільки обговорення підсумків про проведену роботу лідерами протягом навчального року, а й налагодження продуктивної роботи учнів протягом наступного року, мотиваційне об`єднання роботи у спільній команді викладач – учень.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


Thanx: Yobox