ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У 2024/2025 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ: ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН СЕМІНАР ІЗ ВИКЛАДАЧАМИ

Актуальні питання організації освітнього процесу та планування роботи в умовах змішаного (дистанційного) навчання у 2024/2025 навчальному році обговорено 19 вересня 2024 року під час онлайн-семінару із викладачами іноземної мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На особливості викладання іноземної мови в умовах змішаного (дистанційного) навчання, навчально-методичне забезпечення предмета, ведення журналів, упровадження сучасних форм і методів навчання, інформаційних технологій в освітній процес, шляхи підвищення ефективності складання НМТ учнями в новому навчальному році звернула увагу Ольга СМОЛЕНКО, методист НМЦ ПТО у Сумській області.

Інна КРИВОХИЖА, учитель іноземної мови Білопільського ліцею №1 Білопільської міської ради Сумської області, тренер-фасилітатор у проєкті Британської Ради «Учителі англійської мови-агенти змін» (з 2018), зупинилася на питаннях професійного зростання викладача іноземної мови в умовах змішаного (дистанційного) навчання, та використання цифрових інструментів на уроці як ключового фактору  успішного навчання.

Ірина СМИРНОВА, методист НМЦ ПТО у Сумській області, провела майстер-клас щодо створення тестових завдань за допомогою онлайн-генераторів зі штучним інтелектом, та  повідомила присутніх про можливості підвищення цифрових компетентностей в рамках Школи ІТ НМЦ ПТО у Сумській області.

Досвід роботи щодо викладання іноземної мови, застосування сучасних освітніх технологій на уроках презентували:

«Сучасний кейс викладача іноземної мови у новому навчальному році» – Олександра КОСЕНКО, викладач ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну»;

 «Можливості використання штучного інтелекту при вивченні іноземної мови» – Світлана ОСТАПЧУК, викладач ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище»;

«Дистанційне навчання: сервіс Canva на уроці іноземної мови» – Оксана ЦИРУЛІК, викладач ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище».

Учасники заходу отримали не тільки рекомендації для роботи секції викладачів суспільно-гуманітарного циклу, а й конкретні завдання на новий навчальний рік.

Матеріали семінару викладачів іноземної мови

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Translate »