У ШОСТКИНСЬКОМУ ВПУ ПОДВІЙНЕ СВЯТО

IMG_8199

5 жовтня 2017 року в Шосткинському вищому професійному училищі відбувся традиційний святковий концерт, присвячений педагогам. Цього року її величність Історія розпорядилась так, що до нашого училища відразу завітали декілька свят: крім освітянських днів (всеукраїнські дні працівника освіти та працівника профтехосвіти, Всесвітній день учителя), у 2017 році Шосткинське ВПУ відзначає своє 40-річчя.

Радісно усвідомлювати, що святкуємо ми цю дату в доброму здоров’ї й гарному настрої, з численною учнівською родиною, за підтримки батьків, партнерів, депутатів і спонсорів, яким теж бажаємо всього найкращого як у роботі, так і в особистій долі.
Педагогічний та учнівський колектив щиро привітали гості:
Олена Миколаївна Чанцева-Коваленко, секретар Шосткинської міської ради;
Лариса Петрівна Перхун, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач сектору дистанційного навчання Національної академії статистики, обліку та аудиту міста Києва;
Альона В’ячеславівна Шульга, помічник консультанта Народного депутата України І.Ф. Молотка;
Віктор Володимирович Терлецький, колишній директор ПТУ № 19, письменник, краєзнавець.
На концерт у якості найпочесніших гостей були запрошені наші колишні педагоги, які віддали училищу багато років плідного життя, доки не пішли з його стін на заслужений відпочинок.
…Ми, нинішні працівники училища, звикли вже до того, що наші концерти проходять на високому рівні, здається, чим іще можна здивувати рідного глядача? Але й цього разу знову були нові відкриття. На небосхилі училищної художньої самодіяльності яскраво запалали нові зірки. З учнів – першокурсник Назар Борбат, майбутній кухар (група 06-17), який віртуозно грає – на хвилиночку! – аж на восьми інструментах. А з педагогів – Олексій Петрович Алексейцев, молодий викладач фізкультури, а тепер іще й співак-автор власних пісень. Театр мініатюр «Мастаки» сміливо, з гумором, з самоіронією пригадав епопею літнього набору першокурсників. Усе розкутіше і від того краще, професійніше виглядають на сцені наші учні – співаки, танцюристи, ведучі. Особливо ведучі, яким цього разу прямо на сцені довелось «розрулювати» дрібні нештатні ситуації, що траплялись хоч і не часто, але несподівано і зненацька. І все це – з незмінною посмішкою, як нібито нічого такого й не сталось.
Варто подякувати також і глядачам, адже вони відгукнулись щирим захопленням на щирі виступи наших артистів-аматорів: і оплески були, і гучний захват талановитими номерами, і підспівували з місць, і підтанцьовували… Словом, поводили себе, як справжні глядачі-професіонали! Так, щоб на сцені відчували: емоції радості зі сцени повертаються хвилями щастя з глядацьких місць.
У думках і у справах єдині тут
Світла юнь та її вчителі –
Педагоги, що стали родиною,
Працьовитою, мудрою, сильною,
Щоб родило добро на землі.
Хай же доля лишається щирою,
Хай нове покоління зросте!
Скільки б літ не летіло до вирію,
Хай новими засвітиться мріями
Кожен Богом дарований день.
Хай доля шле усім добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних.
Дні щедрі, мов рушник квітчастий,
Хай стеляться до наших ніг!

Т. Ануфрієва,
методист Шосткинського ВПУ

IMG_8169 IMG_8179 IMG_7949 IMG_8000

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Print this pageEmail this to someone
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.