Міжнародне співробітництво – 2018

Сумське міжрегіональне вище професійне училище – стажування педагогічних працівників у рамках німецько-українського проекту «Професійна освіта для української будівельної галузі» у Міжвиробничому навчальному центрі будівельної галузі в м. Франкфурт-на-Одері (Німеччина), навчання групи учнів із числа тимчасово переміщених осіб, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» за німецькою методикою та програмою.  

Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту – відкриття курсів підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електрогазозварник»  за сприяння ТОВ Командитне товариство «KRISMAR» (Республіка Польща). 

Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу – стажування учнів на об’єктах готельно-ресторанного інфраструктури Республіки Болгарія за сприяння «Міжнародного коледжу індустріалізації та захисту населення від лих і аварій» (Республіка Болгарія, м. Варна),  участь у Міжнародному конкурсі «Здорова їжа та напої без відходів. Касарго» (Італія).

 


Thanx: Poltavanews