ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ДПТНЗ із професії «Перукар»

1493142203_dsc_1399

24 квітня 2017 року на базі ДПТНЗ «Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ДПТНЗ із професії «Перукар».

У конкурсі прийняли участь 6 навчальних закладів області, а саме:

І та ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 13.04.2017 № 228-ОД «Про організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році» в області відбувся І та ІІ етапи конкурсу із професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Участь учнів Конотопського ПТУ у заході з військово-патріотичного виховання

пат

19 квітня 2017 року на території індустріально-педагогічного технікуму КІСумДУ відбувся захід з військово-патріотичного виховання для молоді з ВНЗ та ДПТНЗ м. Конотопа, метою якого є підтримка молодіжних ініціатив, виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини,

«Формула успішного вибору: робочі професії, що чекають на Вас»

17800426_407906716247158_5875916410707608346_n

У житті кожної людини бувають моменти, коли їй доводиться робити вибір. Одним з таких моментів є вибір професії. Саме навесні тисячі майбутніх випускників намагаються прийняти для себе важливе рішення – яку професію обрати та ким стати в майбутньому.

«Упровадження елементів дуальної форми навчання: цілі, завдання»

P1590887

Навчально-методичним центром спільно з Управлінням освіти і науки Сумської міської ради 25 квітня 2017 р. на базі ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» було проведено круглий стіл «Упровадження елементів дуальної форми навчання: цілі, завдання».

Визначено переможця обласного конкурсу «Педагог-новатор – 2017» у професійно-технічних навчальних закладах

DSCN3391

20-21.04.2017 Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області у державному професійно-технічному навчальному закладі «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» відбувся фінальний етап конкурсу «Педагог – новатор 2017» серед викладачів української мови та літератури професійно-технічних навчальних закладів області.

Визначено переможців 4-го (підсумкового) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.04.2017 № 591 «Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» переможцем у номінації «Історія України і державотворення» від Сумської області визначено учня     І курсу  ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» Білоуса Богдана за роботу «Внесок славетного роду Шрамченків у державотворчі процеси України», викладач Циба Юлія Анатоліївна.

Урочисте відкриття ІІІ етапу обласного конкурсу «Педагог – новатор» у професійно-технічних навчальних закладах у номінації «Викладач української мови та літератури»

content41

20-21 квітня 2017 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» (м. Суми, вулиця Охтирська, 28) відбудеться урочисте відкриття    ІІІ етапу обласного конкурсу «Педагог – новатор» у професійно-технічних навчальних закладах у номінації  «Викладач української мови та літератури».

Великдень – свято велике і радісне!

DSC_0511

Напередодні Великодніх свят привітання на свою адресу отримали сироти та учні, позбавлені батьківського піклування ДПНТЗ «Роменське ВПУ» .

Щирі вітання, побажання здоров’я, щастя, удачі по життю та теплого весняного настрою прозвучали від заступника директора з навчально-методичної роботи Т. Я. Рукавички та заступника директора з виховної роботи Т. І. Прокопенко.

Серце до серця

IMG_4027

Нещодавно в ДПТНЗ «Синівський ПАЛ» як учні, так і працівники активно включилися до щорічної благодійної акції «Серце до серця». Цей захід проводиться з ініціативи й за розпорядженням голови Сумської обласної адміністрації.

Яндекс.Метрика