Архивы за день Февраль 8th, 2019

Упровадження проекту «Методика розробки та створення віртуального комплексно-методичного забезпечення з професії «Манікюрник»

Удосконалення освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти значною мірою залежить від комплексного методичного забезпечення для якісної підготовки кваліфікованих робітників. У рамках проекту НМЦ ПТО у Сумській області «Методика розробки та створення віртуального комплексно-методичного забезпечення з професії «Манікюрник» 07 лютого 2019 року проведено онлайн засідання творчої групи педагогічних працівників.

Результати експериментальної роботи всеукраїнського рівня схвалено на Науково-методичній раді з питань освіти Міністерства освіти і науки України

Директор НМЦ ПТО у Сумській області Наталія Самойленко 07 лютого 2019 року взяла участь у засіданні науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України «Інноваційна освітня діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти на всеукраїнському рівні», на якому було заслухано звіти про завершення експериментальної роботи.

Разом для найкращого Інтернету

Під таким гаслом та з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів, 5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» відзначив цей день разом з усім світом і долучився до онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового […]