Архивы за день Май 20th, 2019

Здобуття нового досвіду – підсумки конкурсу з професії «Маляр»

Змагання за звання кращого з професії «Маляр» проходили 14-16 травня 2019 року на базі Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 м.Вінниці. У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти брали участь переможці ІІ етапу конкурсу з 23 регіонів України. Учень Путивльського професійного ліцею Данило БУХАНІСТ представляв Сумщину. Перед кожним учасником було […]

У Шосткинському вищому професійному училищі стартував соціальний проект «Будуємо майбутнє разом»

Проект розроблений педагогічним колективом і учнівським самоврядуванням закладу і має за мету пропаганду робітничих професій серед учнівської молоді шкіл. У цікавій формі агітбригада училища «Позитив» доносить школярам інформацію про професії, яким навчають в училищі, про насичене і змістовне життя учнів, демонструє відеосюжети про матеріальну базу училища, умови навчання і відпочинку, можливості проходження виробничої практики.

Здобуття нового досвіду – підсумки конкурсу з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

Конкурси фахової майстерності дуже корисні в аспекті обміну досвідом та здобуття нових навичок. Команда-переможець міжрегіонального етапу конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» Роменського вищого професійного училища взяла участь у фіналі конкурсу 14-16 травня 2019 року. Учасників команд із 10 регіонів України гостинно зустрічав Броварський професійний ліцей.


Thanx: Yomus