Архивы за день Март 18th, 2019

Увіковічуємо слово Кобзаря

Протягом березня 2019 року осередки лідерського руху в закладах професійної (професійно-технічної) освіти проводять заходи до 205-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, серед яких флешмоб «Увіковічуємо слово Кобзаря», акція #selfie_with_Shevchenko та інші. У рамках флешмобу «Увіковічуємо слово Кобзаря» учні Шосткинського вищого професійного училища підготували відеодоробок:

Чотирнадцять медалей різного ґатунку – здобутки закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019» та Дев’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu»

На міжнародних виставкових майданчиках 14-16 березня 2019 року професійно-технічну освіту Сумщини представляли 21 заклад П(ПТ)О та Навчально-методичний центр ПТО у Сумській області. У чотирьох тематичних номінаціях освітяни здобули – 6 золотих медалей, 6 – срібних та 2 бронзові. У номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів» відзначено:

Амбітні плани – підкорення нових вершин на міжнародній арені ресторанного сервісу

Учні ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» Микола Расенко, Антон Крещік, Олена Кузнєцова, Денис Котенко та майстер виробничого навчання Володимир Манастирний вирушили 17 березня 2019 року до італійського міста Касарго на VI-й Міжнародний кулінарний конкурс «Здорова їжа та напої без відходів. Касарго – 2019», у якому будуть брати участь представники […]


Thanx: Yomus